Sıkça Sorulan Sorular

60$’a satılan ürünü siz nasıl çok uygun fiyatlara satıyorsunuz sorusu en çok aldığımız sorulardan biridir. Sanal ürünler Genel Kamu Lisansı (GPL) ile lisanslanmıştır. WordPress tema ve eklentileri de bu lisans türü lisanslanmaktadır.

Genel kamu lisansının özellikleri;

– Ürünü sınırsız kullanma hakkı ve özgürlüğü.

– Ürünün nasıl çalıştığını inceleme ve amaçlara uygun değiştirme özgürlüğü.

– Ürünü kopyalama ve kopyalarını sınırsız dağıtma özgürlüğü.

– Ürünün değiştirilmiş veya orijinal hâlini yeniden pazarlama ve dağıtma özgürlüğü.

Bu özgürlük ve haklar çerçevesinde bizde Tema ve Eklentileri yapımcılardan alır, gerek gördüğümüz düzenlemeleri uygular ve uygun fiyata dağıtımını sağlarız.

Tema ve eklenti geliştiricilerinden aldığınız lisanslar ögelerin dosyalarından ziyada, verilen destek nedeniyledir. Yani 60$ olan bir ögenin 45$ ve fazlası geliştirici desteği aldığınız için vermeniz istenir. Destek süresi sona erdiğinde bir bu kadar daha ücret talep edilmektedir.

Destek hizmetini tema ve eklenti geliştiricilerinden değil de bizden aldığınız için de fiyatları çok yükseltmiyoruz. Çünkü sizlerin bu tema ve eklentilere daha uygun fiyatlar ile ulaşmasını, kullanmasını istiyoruz. Hep beraber ilerlemeliyiz 🙂

Tema ve eklentileri geliştiricilerden ve 2. 3. dağıtıcılardan alıyoruz. Premium versiyonlarının kullanımına izin verilecek şekilde paylaşmaya çalışıyoruz. Gereksiz ve reklam içerikleri olabildiğince temizliyoruz.

Geliştiricilerden aldığınız dosyalar ne kadar güvenliyse bizden temin ettiğiniz dosyalar da öyle olacaktır. Çünkü geliştiricilerden ve pazarlayıcılardan alınan dosyalar sizlere sunulmaktadır.

Ek olarak kendimiz de virüs taramalarından geçiriyoruz. Geliştiricilere bile güvenmiyoruz 😉

Hayır! Lisans anahtarları vermiyoruz, satmıyoruz ve doğru bulmuyoruz. Web sitemizde sunulan tüm ürünler ve öğeler GPL (Genel Kamu Lisansı) altında lisanslıdır. Lisans anahtarına gerek olmadan içerikleri kullanabileceğiniz şekilde sunuyoruz.

Eğer geliştiriciden ve üreticiden almanız gereken bir desteğe veya güncellemeye ihtiyacınız varsa lisans anahtarı alabilirsiniz.

Her ürünün sayfasında geliştirici sayfalarına bağlantı veriyoruz. Eğer durumunuz varsa lisans anahtarı almanızı tavsiye ederiz. Böylelikle geliştirici ekibi de kazanmaya ve geliştirmeye devam edebilir.

blank

Evet. %100 yasaldır.Web sitemizdeki tüm temalar, eklentiler ve WooCommerce uzantıları GNU GPL ile % 100 açık kaynaklıdır.

Özgürce dağıtabilir, yeniden düzenleyebilir, değiştirebilir ve pazarlayabiliriz.

Web sitemizdeki tüm içerikler geliştiricilerden alınmış dosyalar ve bunların gerek varsa etkinleştirme yapılmış düzenlemeleridir. Yani lisanslı dosyalar kadar güvenlidir.

Ekstra olarak Kaspersky Security ile virüs taramasından da geçiriyoruz.

Tabii ki de hayır! Sınırsız sayıda web sitenizde kullanabilirsiniz!

Evet. Tema ve eklentileri belirli aralıklarla kontrol ederek güncelliyoruz. Eğer güncellenmiş versiyonu bizden önce farkederseniz bize bildirmeniz için formlar ekledik. Bu formları doldurduğunuzda talepleriniz doğrultusunda içerikleri güncelliyoruz.

Şu an için tekrardan ücret ödemenizi doğru bulmuyoruz. Hesap panelinizin indirmeler bölümüne giderek güncellenmiş içeriği indirebilirsiniz. Eski versiyonları sistemden kaldırıyoruz.

Lütfen güncelleme sıklığı ve tarihi ile ilgili net bir güvence sağlamadığımızı bilin. En son çıkan sürümlerin ekleneceğini garanti etmiyoruz.

Destek talebinizin türüne bağlı olarak bu soruyu cevaplıyoruz.

-Eğer; satın aldığınız ürünle ilgili; ödeme, indirme, yükleme ve dosya bozukluğu gibi bir problem yaşıyorsanız 7/24 destek sağlıyoruz. Satın aldığınız ürünü size kullanılabilir bir şekilde ulaştırma konusunda desteğimizi gösteriyoruz. Kısacası bizden kaynaklı her sorunda sınırsız destek veriyoruz.

-Ancak wordpress konusunda veya tema ve eklentinin üreticisi olmadığımız için destek sağlayamıyoruz. Bu noktada destek almak istediğinizde ürün sayfalarımızdan geliştirici sitelerine gidip destek talep edebilirsiniz. Bunun için sizden lisans talep edeceklerdir. Zaten bu konularda geliştiriciler gibi destek sunmadığımız için uygun fiyatlara sunuyoruz.

Bu gayet normal bir durum. Bu bildirimleri görmezden gelebilirsiniz. Eğer bildirimleri görmek istemiyorsanız;

WP Hide Plugin Updates and Warnings eklentisini kurarak bildirimleri kapatabilirsiniz.

Lisans anahtarı girmediğinizde de tüm özellikleri ile kullanabiliyor olacaksınız. Ayrıca bu durum %100 yasaldır.

blank