Kullanım Koşulları

predeveloper.net sadece GPL (GNU Genel Kamu Lisansı) altında lisanslanan çeşitli temalar, eklentiler ve komut dizileri (scripts) için bağlantılar sağlar. Bu sayede bunları istediğiniz sayıda web sitesinde ve istediğiniz şekilde (değiştirilmiş ya da değiştirilmemiş) kullanabilirsiniz.

Size sadece dosyaları sağlamaktayız. Bu dosyalar için teknik destek istiyorsanız, bu komut dizilerinin orijinal geliştiricisinden ayrı olarak satın alabileceğinizi lütfen unutmayın. Bu onlara daha fazla geliştirme yapmaları için finansal anlamda yardımcı olacaktır.

Bu web sitesinde sunulan tüm ürünler GNU GPL Lisansı kapsamında lisanslıdır. Bu nedenle, ihtiyaç duyduğunuz projelerin tamamında bunları kullanmak için herhangi bir lisans anahtarına ihtiyacınız yoktur. Bu eklentiler ve temalar, yalnızca sahiplerinden otomatik güncellemeler almaları gerektiğinde lisans anahtarına ihtiyaç duyarlar.

Tüm bu dosyalar kişisel kullanımınız içindir ve bunları ticari amaçla kullanmak isterseniz bunları geliştiriciden satın almanızı öneririz.

Güncellemeler, orijinal sahibinden temin edildiğinde ya da temin edildiği takdirde sağlanır. Güncellemeler mevcutsa, hesap sayfanızdan / indirme sayfanızdan indirebilirsiniz. Ve eski eklentilerinizi / temalarınızı yeni sürüm eklentileri / temaları ile değiştirebilirsiniz.

predeveloper.net’da tema yada eklentiler yapımcıları geliştirmeyi durdurduğunda yada sitemiz üzerinden kaldırıldığında güncelleme hizmeti vermemektedir. Sitemiz üzerinde satışı devam eden tema ve eklentiler isteğe bağlı güncellenmektedir.

predeveloper.net’daki ödemeler iade edilmez ve herhangi bir iletişim olmaksızın tüm talep veya ihtilaflar reddedilir. Web sitemize mümkün olan en iyi 7/24 erişiminizi sağlamayı garanti etsek de bazen hizmetleri engelleyebilecek aksamalar meydana gelebilir.

predeveloper.net’da satılan tema ve eklentileri komut dizilerinin kullanımından dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan sorumlu değildir ve bu dosyaların kullanımı nedeniyle oluşabilecek her türlü sorumluluğu üstlenirsiniz.

predeveloper.net, herhangi bir kullanıcı hesabını haber vermeden, tamamen kendi takdirine bağlı olarak askıya alma ve / veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Hesapları iptal edilen müşterilere para iadesi yapılmayacaktır. Örnek: Ürünlerin sitenizde izinsiz olarak satılması, başkalarıyla paylaşılması, çoklu hesaplar veya diğer güvenlik nedenleri.

Bu konuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize şu e-posta adresi ile ulaşın:

bilgi@predeveloper.net